Yaşam

Ünlü sunucu Hande Sarıoğlu’na sokakta sözlü tacizde bulunuldu

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden sunucu Hande Sarıoğlu, Nişantaşı’nın göbeğinde tacize uğradı. Bir vatandaş “Çok güzelsin” dedi. Konuştuğu Sarıoğlu, sözlü tacizin ardından beladan kurtulup adamın üzerine yürüdü. Ünlü sunucu, kendisini rahatsız eden kişiye, “Sağda ve solda konuşma hakkını nasıl buluyorsun? Seni buradan çıkaracağım.” sert tepki gösterdi.

SÖZLÜ TACİZE UĞRADI

İddiaya göre, bir arkadaşıyla buluşmak için restorana giden Hande Sarıoğlu, sokakta yürürken bir erkek tarafından taciz edildi. Ünlü sunucunun yanından geçen bir vatandaş, “Çok güzelsin.” şaka yaptı. Bunun üzerine beladan kurtulan Sarıoğlu, adamın yanına giderek, “Sağla-solla konuşma hakkını nasıl buluyorsun. Seni buradan çıkaracağım.” sert tepki gösterdi.

“SOKAK ORTASINDA ASLA BÖYLE YOĞUNLUKLAR GÖRMEYECEKSİNİZ”

Snop Dergisi’ne konuşan Saroğlu, “Nişantaşı’nda yürüyorum, yanımdan geçerken bir adam bana ‘çok güzelsin evet’ dedi. Ben de ‘Kiminle konuşma hakkını alıyorsun’ dedim. sol, seni buradan çıkaracağım! Çabuk yoldan saptı, sana söylemedim diyor, o sırada yanından bir adam geçiyor ve utanmadan söyledim diyor. Böyle pislikleri sokak ortasında asla söylemeyeceksiniz. Sözü ağzının ortasına koyacaksın ki, mecbur kalmasın.” Sokaktan geçen kadınlara ses çıkarmayı bu kadar kolay bulamayacaklar. Asla affetmeyeceğim, ben Ben öyle bir adamım diye etrafta dolaşanlara haber vereceğim. Kimse susup çekip gitmesin.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu