Yaşam

Estetiği Gündem Olur Kaderle Olur Aşkın Gücü Yaren Dağ kimdir, ne iş yapar? Yaren Dağ kaç yaşında?

5 yıl aradan sonra ekranlara geri dönen Kısmetse Olur Aşk’ın Gücü sosyal medyayı salladı. Bir süre ekranları kasıp kavuran yapım Youtube’da yayınlanmaya başladı. 12 Aralık’ta ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkan düğün programının gelin ve damat adayları gündem oldu. Aşkın Gücü yarışmasının yarışmacılarından Yaren Dağ, hem konuşmalarıyla hem de estetiğiyle adından söz ettiriyor. Peki Yaren Dağ kimdir, kaç yaşında? Yaren Dağ ne yapıyor?

Ayrıntılara bakalım…

İzleyicileri ekrana kilitleyen Kısmetse Olur Aşkın Gücü 12 Aralık Pazartesi günü yeniden yayına başladı.

Yeni formatında 9 gelin ve 9 damadın yer alacağı yapımda entrika ve kaos dorukta olacak. Tansiyonun bir an bile düşmeyeceği Kısmetse Aşkımızın Gücü’nün sunuculuğunu da Öykü Serter yapıyor.

Seslerin sürekli yükseldiği, tartışmaların bitmek bilmeyen Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün öne çıkan gelin ve damat adaylarının hayatları merak konusu oldu.

Yaren Dağ, YouTube’da yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının gündemdeki isimlerden biriydi.

Şans eseri oldu Aşkın Gücü Yaren Dağ kimdir, kaç yaşında? Yaren Dağ ne yapıyor?

Estetiği ile merak uyandıran programın isimlerinden Yaren Dağ’ın mesleği ve hayatı merak konusu oldu. 24 yaşındaki gelin adayı Dağ hemşire olarak çalışmaktadır.

Dağ, “Gençliğimden beri çalıştığım için artık çalışmak istemiyorum. Ya patronun karısı olmak istiyorum ya patron” sözleriyle dikkat çekti.

Gelin adayı, maddi gücü yüksek bir eş aradığını ifade ederek, “Para mutluluk getirir mi bilmiyorum ama meteliksiz kalmayacağı kesin.”

Sosyal medya hesabından paylaştığı mağaza fotoğraflarıyla herkesin ağzını açık bırakan Yaren Dağ’ın farkı tartışma konusu oldu.

Yaren Dağ Instagram Aşkın Gücü Nedir?

Sevginin Gücü programında çok konuşulacak isimlerden biri olan Yaren Dağ, yarendags kullanıcı adıyla Instagram’da.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu